Evolveo Pulse 550W EP550PP12

550 W
Druh zdroje
ATX

• Nesouhlasí s popisem

Zboží sice bylo doručeno . Byl doručen typ který jsem objednal . Ale v popisu bylo 6 plus 2 PIN PCI-E . Bohužel Zdroj má jen 6 PIN PCI-E . Proto jsem nemohl zapojit grafickou kartu . Neměl jsem čas řešit reklamaci protože to dost spěchalo a tak jsem musel koupit přechodku abych grafiku mohl zapojit a PC bylo funkční tak jak má . Je mi líto

• Dobrá cena/výkon.

Výkon zdroje
550 W
Druh zdroje
ATX

Tichý napájecí zdroj standard ATX 2.2, pasivní PFC, 4x SATA konektor.

Provedení v černé barvě, Samozřejmostí je CE certifikace a splnění normy RoHs.

Specifikace:

• tichý 12cm větrák s regulací otáček
  • kabeláž v délce 35cm:
  • 1x napájecí kabel VGA PCI-E 6pin
  • 1x napájecí kabel pro MB 20+4pin
  • 1x napájecí kabel s 3x MOLEX konektorem a 1x fd3
  • 1x napájecí kabel cpu 4pin (8pin - 4+4)
  • 2x napájecí kabel s 2x S-ATA konektorem
  • napájecí kabel 230V