Evolveo Pulse 500W EP500PP12R

Výkon zdroje
500 W

• , zakoupeno v Mironet.cz

• Levny kvalitni , dostacujicí zdroj pro mene narocne pc, kupoval jsem jiz 8 zdroj teto znacky a nikdo si neztezuje.

Kvalita oproti jinym levnym znackam.

• , zakoupeno v Alza.cz

Funguje. Nic vic, nic min.

• pouze jeden 6-ti pinový konektor pro grafiku, já potřeboval dva
    • musel jsem dokoupit redukci
    • nicméně nevím jestli by tato redukce měla být součástí balení u zdroje

pouze jeden 6-ti pinový konektor pro grafiku, já potřeboval dva
    musel jsem dokoupit redukci
    nicméně nevím jestli by tato redukce měla být součástí balení u zdroje

Výkon zdroje
500 W

Tichý napájecí zdroj standard ATX 2.2, pasivní PFC, 4x SATA konektor. Provedení v černé barvě, elegantní retail balení s CZ, SK, PL popisy, CZ, SK, PL, AN manuál. Samozřejmostí je CE certifikace a splnění normy RoHs. Specifikace: • kabeláž v délce 35cm: • 1x napájecí kabel VGA PCI-E 6+2pin • 1x napájecí kabel pro MB 20+4pin • 1x napájecí kabel s 2x MOLEX konektorem a 1x fd3 • 1x napájecí kabel cpu 4pin • 2x napájecí kabel s 2x S-ATA konektorem Stránky o produktu: http://www.evolveo.eu/cz/pulse-500w-r

• , zakoupeno v Mironet.cz

Kvalita oproti jinym levnym znackam.

• Dostatečný výkon pro nenáročné sestavy
    • Bohatý výběr konektorů, který stačí pro běžné uživatele
    • Tichý chod
    • Příznivá cena
    • Vzhledem k ceně nic.

Tento zdroj provozuji v PC již 4.tým rokem na procesoru Intel Celeron E3400 a grafice GTX 560 Ti. Zatím běží bez potíží a rozohdně vypadá že ještě ten nějaký rok naklepe. Nyní plánuji upgrade na Skylake, takže jsem zvědav, jak obstojí na procesoru i5 6600K a zmiňovanou grafikou. Zdroj jsem si vybral díky dobrému poměru cena/výkon a v této cenové relaci celkem dostatečnému výběru konektorů. Zdroj disponuje i rozšířitelným ATX konektorem na základní desku o 20 + 4 pinech, což je u moderních desek standard. Jeho chod je velice tichý, což jsem také upřednostňoval při výběru. Pokud někdo chce tichý a kvalitní zdroj do mainstream PC, tak koupí rozhodně neprohloupí.

• Zdroj Evolveo EP500PP12R je součástí výběru komponent pro nejlepší herní počítač s cenou do 10 000 korun. Proč je tomu t...

Zobrazit celou recenzi na www.cena-vykon.cz

• , zakoupeno v Alza.cz

Funguje. Nic vic, nic min.

• pouze jeden 6-ti pinový konektor pro grafiku, já potřeboval dva

za tu cenu :) krása

• , zakoupeno v BOHEMIA COMPUTERS

• Tichý

Super zdroj

• Vykon naprosto nedostacujici nesplnuje pozadavky ani 400w zdroje nedoporucuju vubec do hernich sestav. Dokonce ani ten radoby lepsi to nesplnuje. Podprumerna cina http://diit.cz/clanek/evolve-pulse-80-550w-cze-p-550-plus/hodnoceni-zaver-podekovani

Co dokaze udelat firma aby vyrobek prodala

• Tichý
    • nevím

Jsem spokojeny

• , zakoupeno v Alza.cz

• tichý chod, dostatečný výkon
    • -

vše OK