Recenze be quiet! Straight Power 10 400W BN230

• Design
  • 5 let záruka
  • Gold
  • Koncovky

Perfektní zdroj pro nenáročné. Jak výkonnově tak cenově.
Naprosto tichý 400W zdroj (skutečně neslyšitelný), který utáhne spoustu dnešních sestav (vyjma CF a SLI) s 5 letou zárukou a Gold Certifikací. Dle manuálu dokáže ustát odběr až 450W, takže zdroj opravdu dokáže dlouhodobě ustát odběr 400W a né jako jiné 400W zdroje které mají maximálku někde kolem 300W a pak shoří.
Abych ale jen nechválil, můj kus má takové laciné koncovky z tvrdého plastu. Tedy ostré hrany a křehké. Už se mi totiž podařilo SATA koncovku na kraji uštípnout.

Instalace: Hardware se nainstaloval sám, popřípadě z dodaných ovladačů
Anonym

• FAKT TICHÝ!
  • Mnoho druhů ochran
  • ABSOLUTNĚ TICHÝ!
  • 5 let záruka
  • Už jsem napsal, jak je tichý?
  • Vyšší cena
  • Kabeláž by mohla být modulární

Po výměně starého zdroje za tento najednou slyším, že mi vrčí lampička, reprobedny, harddisk, v kuchyni tikají hodiny... přední větrák na kejsu jsem musel vypojit, než si pořídím nějaký tišší...